Výsledky 1.kola 12/13

09.09.2012 10:18

Po letní pauze jsme se v sobotu 8.září vrátili do koloběhu mistrovských utkání.

V prvním zápase úvodního kola nás čekal zcela neznámý soupeř FC Realma.Ale hned od začátku utkání bylo jasné,kdo bude diktovat tempo hry.Netrvalo dlouho a první gól nové sezony byl na světě a to z kopačky zabijáka Padíka.Ten během utkání přidal ještě dalších 5 branek a když se k němu přidali se dvěma brankami a hlavně skvěle nahrávající Hofka,po jedné brance také Hajňa,Kmonďa a Péša konečný výsledek zněl 11:2.Za zmínku stojí dobře fungující obrana a hlavně magický výkon náhradního brankáře,který nedovolil soupeři nijak zdramatizovat závěr zápasu.

Ve druhém zápase nám v cestě stál soupeř,který je znám svou bojovností a tvrdostí.Proti týmu Nonstopables jsme odehráli dvě utkání v loňské sezoně a tak jsme věděli,že musíme hrát ze zajištěné obrany a být trpělivý.Tato taktika se ukázala jako správná a po delším čekání na úvodní gól jsme začínali nacházet skulinky v soupeřově obraně.První poločas byl z naší strany velmi kvalitní a na tabuli svítilo skóre 6:0.Ve druhé půli se hra velmi otevřela na obouch stranách a my přidali ještě 7 branek,dalších možná deset vyložených šancí jsme neproměnili.Soupeř dokázal překonat pouze dvakrát skvěle chytajícího brankáře a tak jsme první kolo završili výsledkem 13:2.

A tak po třetím hattricku ve druhém zápase Padíka,kterému možná pomohla koupě nového vozu a dalších 6ti brankách bombardéra Hofky,mohli zbýt vykartovanému Vácovi oči pro pláč při pohledu na tabulku střelců,neboť si dělal zálusk na obhajobu zlaté kopačky v týmu Squadry.Možná to ale pro něj bude velká motivace pro příští kolo,které hrajeme v neděli 23.9. s týmy Red Devils a Stéblová DNR.

Nesmíme ani zapomenout na zbývající střelce,Péša 2 branky a po jedné Hajňa a Zářa,který se stal bezpochyby nejlépe skórujícím brankářem loňské sezony,když nastřílel 11 branek.