Výsledky 1.kola 13/14

24.09.2013 08:21

Vstup do nové sezony se nám příliš nevydařil.S jedním z nejslebších soupeřů jsme se trápili od ůvodních minut a byli jsme hodně daleko od výkonů z minulých sezon.S týmem FC Kovomont jsme prohrávali už 2:4,nakonec jsme se po drtivém závěru radovali z výhry 7:5 po brankách Fuji2,Hajňa2,Váca2,Péša.

Jediné co nás může těšit po tomto ,,odehraném,, zápase je zisk 3 bodů a prodloužení neporazitelnosti na 53 zápasů!

Nutno podotknout,že v brance nastoupil Jířa,který předvedl spoustu skvělých zákroků a ikdyž inkasoval 5 branek,hlavně díky němu SA zvítězila.

Ve druhém zápase na nás čekal již o mnoho silnější soupeř FC Čemus.Nás však od ůvodu bylo plné hřiště a vytvářeli jsme si jednu šanci za druhou.

Soupeř byl natolik zaskočen naší aktivitou,že než se stačil rozkoukat,prohrával 0:2.

My jsme po dvouch vstřelených brankách bohužel polevili a soupeř toho dokázal využít k otočení výsledku.

Azzurová mašina však opět drtivým finišem strhla vítězství na svoji stranu v poměru 6:5 a mohla si připsat i druhé vítězství v novém ročníku.

střelecky se prosadili Padík s Vácou 2krát,Fuji a Hajňa přidali po jedné brance.

Ve druhém kole hraném v neděli 29.9. sehrajeme tolik očekávané derby proti FC Mazákům na které se oba týmy velmi těší.